باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
یکشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۱
Sunday, Apr 18, 2021

دسته بندی ها :
ورزش
کربکندی: مشخص بود علی کریمی کمترین شانس را دارد
سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن گفت: به نظر من یک مدیر قوی کمبود تخصص را می‌تواند با انتخاب آدم‌ها متخصص کنار خود برطرف کند، ریاست فدراسیون نیاز به مدیریت خوب، تخصص و ارتباط با آدم‌های سیاسی دارد زیرا فدراسیونی که چندین میلیون بدهکار است بدون کمک افراد سیاسی و دولتی‌ها نمی‌تواند موفق باشد.
کربکندی: مشخص بود علی کریمی کمترین شانس را دارد

رسول کربکندی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در رابطه با شکایت نفت مسجد سلیمان از حسینی و ذوب آهن، اظهار کرد: حسینی مربی نفت مسجد سلیمان بوده و وقتی برای فسخ قرار داد می‌رود قطعاً بندی در قرار داد بوده که می‌تواند فسخ کند و خود مربی باید جوابگو باشد. در خصوص ذوب آهن دلیلی برای شکایت نیست زیرا دو روز بعد از زمانی که حسینی فسخ کرد با او قرار داد بستیم و این مربی عنوان کرده به مسجد سلیمان باز نمی‌گردد. مبنای شکایت باشگاه نفت مسجد سلیمان چیست را نمی دانم، ولی این حق برای هر باشگاهی وجود دارد که شکایت کند.

وی با بیان اینکه فوتبال ما کاملاً سیاسی است، تصریح کرد: با توجه به اینکه سیاسیون در فوتبال دخالت می‌کنند مشخص بود علی کریمی کمترین شانس را دارد و شاید خود او هم این موضوع را می‌دانست. طبیعی است که انتخابات فدراسیون به لابی‌ها بستگی دارد و هرکس لابی بهتری با رئیس هیئت‌های فوتبال داشته باشد شانس بیشتری برای ریاست فدراسیون فوتبال دارد. عزیزی خادم با هاشمی رقابتی نزدیک داشت.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن ادامه داد: آرزوی فوتبالی‌ها این است که تحولی در این رشته ایجاد شود، عزیزی خادم در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده و در چند باشگاه کار کرده که شاید تسلط خوبی روی فوتبال داشته باشد و به عنوان یک فوتبالی آرزو دارم اثر مثبتی روی این رشته ورزشی پرطرفدار داشته باشد. هیچ اراده‌ای برای برخورد با فساد در فوتبال نیست.

کربکندی تصریح کرد: عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد که نمی‌خواهم قضاوتی راجع به او انجام دهم فقط آرزو دارم فوتبال ما از این نداشتن برنامه و داشتن بدهکاری خارج شود.

وی در جواب به سوال خبرنگار ایمنا مبنی بر اینکه رئیس فدراسیون یک مدیر خوب باشد می‌تواند به فوتبال کمک کند یا فردی از بدنه فوتبال؟ خاطر نشان کرد: به نظر من یک مدیر قوی کمبود تخصص را می‌تواند با انتخاب آدم‌ها متخصص کنار خود برطرف کند، ریاست فدراسیون نیاز به مدیریت خوب، تخصص و ارتباط با آدم‌های سیاسی دارد، زیرا فدراسیونی که میزان زیادی بدهکار است بدون کمک افراد سیاسی و دولتی‌ها نمی‌تواند موفق باشد. تخصص تنها کافی نیست زیرا آن را با حضور یک معاون یا دبیر متخصص می‌شود برطرف کرد.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن، اضافه کرد: یک رئیس باید نیروهای خوبی کنار خود بگذارد و سیاست گذاری کلان داشته باشد و رئیسی موفق است که تیم خوبی داشته باشد.