باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
استان ها
زنگ پایان ریخت و پاش ها در واحدهای دارای حقوق معوق اعلام شود
استاندار مرکزی گفت: باید زنگ پایان ریخت و پاش ها در واحدهای دارای حقوق معوق اعلام شود. اجازه نخواهیم داد شرکت ها از یک سو با مشکلات روزمره مواجه باشند و از سوی دیگر ریخت و پاش کنند.
خبرگزاری کار ایرانخبرگزاری کار ایران
۲۷ نوامبر ۲۰۲۱
زنگ پایان ریخت و پاش ها در واحدهای دارای حقوق معوق اعلام شود
به گزارش خبرنگار ایلنا، فرزاد مخلص الایمه در نشست اعضای هییت رییسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با تشکل های کارگری و کارفرمایی استان مرکزی، افزود: تمامی مسایل مربوط به بحث های کارگری صرفا در اراک متمرکز نمی شود. در برخی از شهرها کمبود نیروی انسانی داریم. 

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در کشور و استان به موقع تصمیم گیری نمی شود، بنابراین انباشت مشکلات صورت می گیرد و سپس در شرایطی قرار می گیریم که حل مشکلات مرتفع نخواهد شد. مشکلات اقتصادی در استان مرکزی راه حل های اقتصادی و مدیریتی دارد و نباید سیاسی کاری کرد. 

استاندار مرکزی اظهار داشت: رویکرد استان مرکزی در حل مشکلات مسیله محوری است و نباید مورد محوری باشد. با اتفاقات موردی نمی توان مشکلات را حل و فصل کرد. 

مخلص الائمه تصریح کرد: مدیریت و حاکمیت وظیفه چند مولفه را در جامعه دارد که عدالت، رفاه و امنیت 3 مورد از آنهاست. دیوان سالاری استان مرکزی را به نفع عدالت، رفاه و امنیت می شکنیم. 

 وی بیان داشت: هر آنچه در استان مرکزی قابلیت تولید دارد، با قدرت و با استفاده از ابزار قانون تحت پیگیری قرار بگیرد. با وضعیت اقتصادی موجود، تاسیس شرکت های در ابعاد 4 هزار تا 5 هزار نفر دیگر منتفی است. 

استاندار مرکزی تاکید کرد: اگر خصوصی سازی با فساد روبرو شده و کار به جایی رسیده که بخش بزرگی از بدنه کشور ناامید شده است، باید اقداماتی را در راستای برطرف شدن آن انجام داد. 

انتهای پیام/