باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
استان ها
ضروری بودن هوشیاری برای تهدیدات دشمن علیه فرهنگ بسیجی
مسئول کمیسیون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان بر افزایش هوشیاری مردم و مسئولان نسبت به تهدیدات دشمن علیه فرهنگ و تفکر بسیجی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
۲۴ نوامبر ۲۰۲۱
ضروری بودن هوشیاری برای تهدیدات دشمن علیه فرهنگ بسیجی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، حجت الاسلام مرتضی دهشت روز چهارشنبه در اجتماع اقتدار بسیجیان گناباد به مناسبت هفته بسیج افزود: برخی در داخل کشور همصدا با سیاستهای دشمنان، فرهنگ و تفکر بسیجی را مورد هجمه قرار می دهند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و دشمنان نظام جمهوری اسلامی که پی برده‌اند این نظام به برکت فرهنگ و تفکر بسیجی بر انواع ترفندها و تهدیدات داخلی و خارجی غلبه کرده و به عزت، اقتدار و استقلال واقعی دست یافته است.

مسئول کمیسیون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: آنچه باعث حفظ نظام جمهوری اسلامی و اقتدار و بالندگی آن در عرصه های داخلی و خارجی می شود فرهنگ و تفکر بسیجی است.

حجت الاسلام مرتضی دهشت افزود: علت به شهادت رساندن شهید فخری زاده نیز این بود که این شهید با روحیه بسیجی گامهای اساسی در تولید واکسن کرونا در داخل کشور برداشت.

او ادامه داد: امروز واکسن ایرانی کرونا رتبه برتر را در جهان کسب کرده و همردیف واکسن تولیدی روسیه قرار گرفته است.

مسئول کمیسیون تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان افزود: مهمترین انگیزه امام خمینی(ره) از تاسیس بسیج آن بود که انقلاب اسلامی که با مشارکت و حضور گسترده مردم به پیروزی رسیده است توسط خود مردم حفظ و نگهداری شود و امروز بسیج به تمام معنا حافظ نظام جمهوری اسلامی است.

۱۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در گناباد برگزار می شود که اجتماع بسیجیان گردانهای بیت المقدس، امام علی(ع) و کوثر، پیاده روی خانوادگی و توزیع ۳۳۰ بسته کمک معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا و غبارروبی گلزار شهدا از برنامه های این هفته است.

۲۹ آبان تا پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی(ره) به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

نیمی از جمعیت ۹۳ هزار نفری گناباد در قالب رده های مقاومت بسیج سازماندهی شده و فعال هستند.