باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰
Monday, Oct 19, 2020

دسته بندی ها :
استان ها
۹۷ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در کرمانشاه بستری شدند
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بستری ۹۷ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان در شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰
۹۷ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در کرمانشاه بستری شدند

به گزارشخبرنگار مهر، مهدی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۳۱ مورد مثبت مبتلا بهکرونا در استان بستری شدند که جمع موارد مثبت بستری به چهار هزار و ۲۹۶ نفر رسید و هم‌اکنون ۳۸۱ بیمار مربوط بهکرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریتکرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروسکرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان چهار نفر است که از این تعداد یک مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه و شهرستان‌های هرسین، اسلام آباد غرب و کنگاور نیز هر کدام یک نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء بهکرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۸۶ نفر رسید.

به گفته محمدی، از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۲ هزار و ۴۰۶ نفر بستری و ۱۱ هزار و ۴۴۳ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷ بیمار جدید با علائم مشکوک بهکرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ترخیص ۹۴ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.