باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
جمعه ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱
Friday, Sep 24, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
افتتاح مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو + تصاویر
مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو با حضور مسئولان ورزش، مدیران فدراسیون تکواندو، مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین نیکوکار افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیمخبرگزاری تسنیم
۱۶ فوریهٔ ۲۰۲۱
افتتاح مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو + تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو با حضور مسئولان ورزش، مدیران فدراسیون تکواندو، مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین نیکوکار صبح امروز(سه‌شنبه- 28 بهمن‌ماه) در خانه تکواندو برگزار شد.

در این مراسم، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس بانوان، مجید نیری دبیر فدراسیون تکواندو، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، بیت‌الله برقراری قائم‌مقام معاونت مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی، غلامحسن ذوالقدری مدیرفنی سابق تیم ملی تکواندو، فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو، بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی، یوسف کرمی کاپیتان سابق تیم ملی، مسعود حجی‌زواره ملی‌پوش سابق تیم ملی، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان، ناهید کیانی کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان، محمدرضا زوار سرمربی تیم نوجوانان و باشگاه کن، محمد نوذری رئیس هیئت تکواندو البرز، فیض‌الله نفجم، کیومرث چگینی و جمعی دیگر از قهرمانان، چهره‌های مطرح این رشته و تعدادی از خیرین در مراسم حضور داشتند.

پولادگر در این مراسم اظهار داشت: در دین اسلام بیشترین دستورات مبنی بر روابط اجتماعی است که نسبت به حوادث بی‌تفاوت نباشیم. فدراسیون تکواندو از حدود سال 94 به صورت جدی وارد این عرصه شد تا بتواند ماموریت اجتماعی خود را ایفا کند. یکی از معضلات ما این است که نسبت به وظایف اجتماعی خود بی‌تفاوت هستیم. ایرانی‌ها همواره نسبت به جامعه و وفاق آن دلسوزانه فعالیت می‌کردند. هرجایی که همدلی اتفاق افتاده، ثمره آن را دیده‌ایم. 

رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد: گام اول ما راه‌اندازی کمپین ذکات ورزشی بود که از یک استان شروع و اکنون در 22 استان اجرا می‌شود. سپس کمپین نفس قهرمان در سال 95 با حضور اعضای تیم ملی انجام شد و اکنون 500 نفر عضو تکواندوکار در بانک اهدای عضو داریم. سپس پویش مومنانه را در شرایط کرونایی با حضور همه استان‌ها داشتیم و بالغ بر 700 میلیون کمک جمع‌آوری شد‌. اکنون هم گام چهارم برداشته می‌شود و در این مسیر از مسوولان در کمیته امداد کمک گرفتیم.

وی تصریح کرد: هرجا بحث مالی است مشکلات ایجاد می‌شود و کمیته امداد با اقدام جدیدی که انجام می‌دهد به ما یاری رساند تا این اقدام را انجام دهیم. تاکید می‌کنم که همه انسان‌ها سرمایه هستند و همه چیز بحث مالی نیست و نیت افراد هم یک سرمایه است.

احمدی معاون فرهنگی وزارت هم با تبریک ایام ماه رجب، گفت: حضور در این برنامه خیرخواهانه موجب افتخار است. باید از مجموعه اقدامات ارزشمند فرهنگی و اجتماعی این فدراسیون تقدیر کرد‌. تکواندو همراه با افتخارآفرینی و اهتزاز پرچم ایران، برنامه‌های گسترده‌ای برای ورزش همگانی و عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی دارد که یک الگوست.

در ادامه، بیت‌الله برقراری قائم مقام معاونت توسعه مشترک‌های مردمی کمیته امام خمینی(ره) عنوان کرد: حضور در جمع ورزشکاران توفیقی است و از رئیس فدراسیون تکواندو و سایرین برای افتتاح این مرکز تشکر می‌کنم. مراکز نیکوکاری بسیار ارزشمند است که با همت مردم توسعه پیدا کرده و مردم با نگاه دینی و معرفتی خود به فکر هموطنان هستند.

سیدابوالفصل پرپنجی مدیرکل کمیته امداد استان تهران از دیگر مدیرانی بود که در این مراسم به سخنرانی پرداخت. سپس از یوسف کرمی، مسعود حجی‌زواره و فیض‌الله نفجم سفیران جهادی تکواندوی کشور، تقدیر شد‌.

همچنین مهرو کمرانی سرمربی تیم مای بانوان و ناهید کیانی کاپیتان تیم نیز به نمایندگی از اعضای تیم زنان مبلغی را به این مرکز نیکوکاری اهدا کردند.

در پایان مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو به طور رسمی افتتاح و آغاز به کار کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیلهای ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/