باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
جامعه
نوری، همرزم شهیدان و مرد حوزه‌های خوف و خطر است
نماینده موافق وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: ایشان هم در جهت اهتمام بر اجرای سند چشم‌انداز بیست‌ساله کشور، توجه به زیر ساخت‌های آموزش و پرورش، توجه به رفاه فرهنگیان، عدالت آموزشی ید طولایی دارند.
خبرگزاری کار ایرانخبرگزاری کار ایران
( و ۱ سایت دیگر )
۲۸ نوامبر ۲۰۲۱
نوری، همرزم شهیدان و مرد حوزه‌های خوف و خطر است
به گزارش خبرنگار ایلنا، علی اکبر بسطامی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: ایشان از کسانی بودند که در دوران دفاع مقدس، در دوران خطر یک دستش کتاب و دست دیگرش اسلحه بود و برای حفظ کیان این مملکت کار کردند. برادر عزیزم دکتر نوری، حاج یوسف عزیز محور وحدت نیروهای انقلاب و معلم ارزنده دوران‌های خطر در جبهه‌ها بودند. حاج یوسف هم رزم شهیدان و مرد حوزه‌های خوف و خطر است. ایشان امروز به لطف دولت آقای رئیسی به عنوان وزیر انقلابی معرفی شدند تا مسئولیت تربیت فرزندان را برعهده بگیرند. 

وی ادامه داد: ما با تدبیر نمایندگان می‌توانیم آینده روشنی با برنامه‌های ارزنده ایشان داشته باشیم. ایشان  یکی از نیروهایی است که همواره نظر ایشان محل رجوع بوده است. 

وی افزود: ایشان هم در جهت اهتمام بر اجرای سند چشم‌انداز بیست‌ساله کشور، توجه به زیر ساخت‌های آموزش و پرورش، توجه به رفاه فرهنگیان، توجه به دانش‌آموزان، توجه به دانشگاه فرهنگیان و توجه به عدالت آموزشی ید طولایی دارند. 

بسطامی در پایان گفت: من به نیابت از مردم ایلام از دولت و نمایندگان تشکر می‌کنم. من از حاج یوسف می‌خواهم که رابطه‌ی خود را با مجلس همچون سابق حفظ کنند و ما نیز شما را تنها نمی‌گذاریم. امیدوارم مثل همیشه با برنامه‌ریزی بتوانیم وزارتخانه‌ای هم‌تراز با جمهوری اسلامی و مطابق با مشی انقلاب داشته باشیم.

انتهای پیام/