باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
یکشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۱
Sunday, Apr 18, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
کشف ۳ هزار و ۵۷۰ قطعه مرغ بدون مجوز در نهبندان
بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از ۲ کامیون در این شهرستان سه هزار و ۵۷۰ قطعه مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی را کشف کردند.
کشف ۳ هزار و ۵۷۰ قطعه مرغ بدون مجوز در نهبندان

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رمضان مرادی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان در ۲۴ ساعت گذشته در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ کامیون مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروها سه هزار و ۵۷۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز بهداشت را کشف کردند که ارزش ریالی طیور قاچاق بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بیش از یک میلیارد و ۲۴۹ میلیون ریال برآورد شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان اظهار داشت: ماموران در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند که متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق دام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد؛ از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

استان مرزی خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و نهبندان در ۲۰۰ کیلومتری جنوب بیرجند است.