باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
یکشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۱
Sunday, Apr 18, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
دومین سیو زندگی فوتبالی مهدی رحمتی (عکس)
سید مهدی رحمتی روز گذشته در جریان اتفاقی که برای نعمتی رخ داد، یکبار دیگر اقدام به موقعی را برای نجات جان یک بازیکن انجام داد.
ورزش سهورزش سه
۷ مارس ۲۰۲۱
دومین سیو زندگی فوتبالی مهدی رحمتی (عکس)

به گزارش ورزش سه، به دنبال اتفاق دیروز در دیدار شهرخودرو خراسان و پیکان تهران که منجر به ضربه شدید به سر علی نعمتی مدافع مشهدی‌ها و برخورد شدید او به حالت بیهوش و با صورت به روی زمین شد، سید مهدی رحمتی از کنار زمین با استارتی سریع خودش را روی سر مدافع مصدوم تیمش رساند و با مشاهده فک قفل شده او با انگشتان دستش تلاش کرد تا رسیدن اورژانس دهان وی را باز کند.


رحمتی که سه سال پیش هم در بازی استقلال تهران و ذوب‌آهن به همین شیوه حبیب‌زاده بازیکن ذوب‌آهن را نجات داده بود، به همین شیوه و با ستون کردن آرنجش و تلاش زیاد بالاخره راه تنفسی نعمتی را باز کرد تا با رسیدن تیم پزشکی اورژانس بالای سر مصدوم که قدری هم طول کشید، اقدامات لازم برای امدادرسانی به مدافع شهرخودرویی‌ها انجام شود.

این لحظه استارت مهدی رحمتی به سمت نعمتی است


مهدی رحمتی که دچار جراحت در ناحیه انگشتان دست راست خود به دلیل برخورد با دندان‌های نعمتی شده بود در گفتگویی کوتاه با ورزش سه اقدام خود را بی‌اختیار خواند و گفت که نوع برخورد دو بازیکن و زمین خوردن نعمتی از جایی که به قدری وحشتناک بوده که باعث این اقدام غیر ارادی و البته به موقع او شده است.

گفتنی است مهدی رحمتی بلافاصله پس از بازی به بیمارستان رفت تا از احوال مدافع تیمش جویا شود.