باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۱۶ مهٔ ۲۰۲۲
Monday, May 16, 2022

دسته بندی ها :
سیاست
نحوه اجرای آموزش‌های سطوح عالی مقدماتی و یگانی آجا تشریح شد
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از ارائه گزارش معاونت تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص نحوه اجرای آموزش‌های سطوح عالی مقدماتی و یگانی آجا به اعضای کمیسیون خبر داد.
نحوه اجرای آموزش‌های سطوح عالی مقدماتی و یگانی آجا تشریح شد
به گزارش عصر سه شنبه ایرنا از خانه ملت، رضا حاجی‌پور در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: دستور کار نخست نشست امروز رفع ابهامات طرح جهش تولید دانش بنیان ارجاعی از صحن مجلس بود که با اعمال اصلاحاتی این طرح راهی صحن مجلس شد.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه بندهایی از مواد ۱۰ و ۱۱ این طرح در نشست امروز اصلاحاتی داشت، اظهار کرد: این مواد در خصوص رابطه تولیدات شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی بود.

وی یادآور شد: دستور کار دوم نشست امروز نیز ادامه بررسی لایحه موافقتنامه بین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزشی علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در خصوص تاسیس مرکز منطقه آموزشی و پرورشی مدیریت خطر پذیری تاب آوری زلزله برای غرب و مرکز آسیا در پژوهشگاه بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (پژوهشگاه) تهران به عنوان مرکز گروه (۲) تحت حمایت یونسکو با تمرکز بر مدیریت و کاهش خطرپذیری بلایا بود که این لایحه نیز با اصلاحاتی جزئی به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: دستور کار پایانی نشست امروز کمیسیون نیز، گزارش امیر سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص نحوه اجرای آموزش های سطوح عالی مقدماتی و یگانی آجا، عملکرد یک سال گذشته و برنامه‌های آتی بود. /