باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱
Thursday, Sep 16, 2021

دسته بندی ها :
بازار
تیونینگ پراید به سبک‌ فیلم سریع و خشن +فیلم
جینجر بیلی با فورد فستیوا (همان پراید خودمان!) خودش برگشته تا در یک مسابقه خیالی با دام تورتو رقابت کند. این خودرو که قبلاً هم متحمل تغییرات زیادی شده است حالا به یک هیولای مسابقه‌ای تبدیل شده است.
مشرق نیوزمشرق نیوز
۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۱
تیونینگ پراید به سبک‌ فیلم سریع و خشن +فیلم

به گزارش مشرق، آدام پارکینز ملقب به جینجر بیلی، یک درمانگر تنفسی بازنشسته است که حالا با انجام کارهای عجیب و غریب، لحظاتی از زندگی خودش در مناطق روستایی کارولینای جنوبی را به صورت طنز به بینندگان نشان می‌دهد. پس از تبدیل فورد فستیوا خودش به یک ماشین چمن‌زنی، حالا او دوباره خودروی قدیمی خودش را تغییر داده و آن را به یک هیولای مسابقه‌ای تبدیل کرده است.

بیلی این خودرو به نام سریع و خیالی را برای شکست دادن دام تورتو تقویت کرده است. پس از اسپری کردن لایه‌های بیشتری از رنگ سیاه بر روی این فستیوا، بیلی عناصری به آن اضافه کرده که باعث می‌شود از هر خودرویی در سری فیلم‌های سریع و خشن سریع‌تر باشد.

پراید تیون شده

چون تمام راننده‌های حرفه‌ای می‌دانند که برای افزایش ورود هوا به موتور به یک هواکش کاپوت نیاز است، او قسمت بالایی ماشین چمن‌زنی خودش را به جای هواکش روی کاپوت این پراید تیون شده قرار داده است. او حتی یک آرم شورولت روی جلوپنجره قرار داده تا این پکیج جذاب را تکمیل کند.

با این همه قدرتی که این فورد فستیوا دارد، فقط به لطف اسپلیتر جلو است که مثل یک جت از زمین بلند نمی‌شود. بیلی از یک تخته چوب رنگ‌شده به عنوان اسپلیتر جلو استفاده کرده است. او همچنین مجبور شده یک بال عقب هم روی این خودرو قرار دهد تا ثبات بیشتری داشته باشد.

بیلی برای افزایش شتاب این خودرو یک مخزن نیترو داخل آن قرار داده است، که باعث شد سرعتش آن‌قدر زیاد شود که هواکش کاپوت از جا کنده شد. با توجه به اینکه این فرنچایز مدام دیوانه‌وارتر می‌شود، شاید در فیلم‌های آینده سریع و خشن شاهد چنین صحنه‌ای باشیم.