باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
جمعه ۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۱
Friday, Jul 23, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
با مقامات کاهل و بی‌مسئولیت برخورد شود
نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه همه باید ملزم به اجرای قانون باشند و نباید تاوان کاهلی و بی مسئولیتی را نظام اسلامی دهد، گفت: با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود.
خبرگزاری کار ایرانخبرگزاری کار ایران
۱۸ آوریل ۲۰۲۱
با مقامات کاهل و بی‌مسئولیت برخورد شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز یکشنبه ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، امیرقلی جعفری بروجنی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: چرا آبگیر طرح آبرسانی به نیمی از مردم استان چهارمحال و بختیاری به نام آب پروژه بن بروجن، تحویل داده نمی شود؟ چرا مسئولان و مدیران شما در این جهت کاهلی می کنند؟

نماینده مردم بروجن در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به وزیر کشور ادامه داد: شما دو مصوبه شورای امنیت کشور را دارید که باید در پروژه آبرسانی به نیمی از مردم استان چهارمحال و بختیاری تامین امنیت شود. چرا در تامین امنیت کاهلی می کنید، در حالی که حرف مردم استان این است که چه کسی باید پروژه های ملی و قانونی را تامین امنیت کند؟ اگر مصوبه وزارت کشور از مصوبات شورای امنیت کشور است، باید عملی شود، لذا شرایط کشور و شرایط استان اقتضا می کند که آرامش مردم را حفظ کنیم، زیرا قانون فصل الخطاب است و همه باید ملزم به اجرای قانون باشند و نباید تاوان کاهلی و بی مسئولیتی را نظام اسلامی دهد.

وی افزود: حرف مردم استان چهارمحال و بختیاری این است که باید امنیت پروژه های استان تامین شده تا با مسئولان کاهل و بی مسئولیت برخورد شود.