باخبران
( نسخه بتا )
جمعه ۰۷ اوت ۲۰۲۰
Friday, Aug 07, 2020

دسته بندی ها :
سیاست
نخستین تصویر از جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر
حوزه/ نخستین تصویر جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر که توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده است، منتشر شد.
خبرگزاری حوزهخبرگزاری حوزه
( و ۴ سایت دیگر )
۱ اوت ۲۰۲۰
نخستین تصویر از جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، نخستین تصویر جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر که در یک عملیاتی پیچیده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده است، منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

سرکرده گروه تروریستی «تندر» دستگیر شد+ جزئیات

سرکرده جنایتکار گروهک تروریستی تندر از آمریکا عملیات های مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد.

جمشید شارمهد که از آمریکا عملیات های مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد، در یک عملیاتی پیچیده دستگیر و اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

وی در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و اجرا کرد. در آن اقدام تروریستی ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی مجروح شدند.

گروهک تروریستی تندر در سال‌های اخیر قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت. منفجرکردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجرکردن بمب در حرم امام خمینی (ره) از جمله این عملیات‌ها بود.

این عملیات تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند. جزئیات بیشتری از عملیات پیچیده و موفق فرزندان ایران در به دام انداختن سرکرده گروه تروریستی تندر متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام