باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
استان ها
مسئولیت برگزاری نمایشگاه مبلمان در اراک را می پذیرم
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی گفت: با توجه به اینکه دو سال است که هیچ نمایشگاهی در اراک برگزار نشده است، مسئولیت برگزاری نمایشگاه مبلمان را می پذیرم.
خبرگزاری ایسناخبرگزاری ایسنا
۲۷ نوامبر ۲۰۲۱
مسئولیت برگزاری نمایشگاه مبلمان در اراک را می پذیرم
اسلامی روز گذشته ششم آذرماه ۱۴۰۰ در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان مرکزی، اظهار کرد: ما به عنوان شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی یکی از بنیان های اقتصادی استان هستیم که طی دوسال اخیر هیچ نمایشگاهی برگزار نکرده ایم و هزینه های خود را از طریق فروش زمین تامین می کنیم و اجازه بروز هیچ اعتراضی را ندادیم.

وی تصریح کرد: همه نمایشگاه های مدرن در تمامی استان ها برگزار شده است و در واقع سازمان توسعه تجارت این نمایشگاه ها را تعیین می کند و حتی سازمان طی مکاتبه ای اعلام کرده است که چرا استان مرکزی در برگزاری نمایشگاه کم کاری دارد که رونوشت آن به استاندار مرکزی هم ارائه شده است.

اسلامی با بیان اینکه هنوز تکلیف خود را در برگزاری نمایشگاه نمی دانیم، افزود: اگر دانشگاه خواهان تعطیلی نمایشگاه است ایرادی ندارد تعطیل می کنیم، اما سوال اینجاست که آیا در همین لحظه، جایی در کشور تعطیل است که به دنبال برگزار نشدن این نمایشگاه هستند عرض هر لاین نمایشگاه از بازار تاریخی اراک بیشتر است، سالن ها تهویه مناسب دارد و حتی غرفه ها بدون کارت واکسیناسیون ارائه نشده است و حتی حاضریم اکیپ تزریق واکسن را در نمایشگاه مستقر کنیم و تمامی همراهی را با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی داشته ایم.

وی تصریح کرد: طی دو سال هیچ نمایشگاهی در اراک برگزار نشده است و در نمایشگاه پیش رو در هشتم آذرماه هم هیچ فروش عمومی انجام نمی گیرد و لازم است که همکاری صورت گیرد، حقوق پرسنل نمایشگاه مانده است و واقعا نمی دانیم چه کار کنیم؟

اسلامی تاکید کرد: کارت تزریق دو دوز واکسن غرفه داران درخواست شده است، خرید ماسک و الکل نیز انجام شده است و شرکت تمامی مسئولیت برگزاری این نمایشگاه را بر عهده می گیرد.

انتهای پیام