باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰
Monday, Oct 19, 2020

دسته بندی ها :
استان ها
۴ مورد دیگر به موارد فوت کرونایی استان اضافه شد
با ثبت ۴ مورد دیگر فوت بر اثر ابتلاء به کوید ۱۹ مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۸۶ نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰
۴ مورد دیگر به موارد فوت کرونایی استان اضافه شد
به گزارش  خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی با اعلام اینکه در شبانه روز گذشته ۳۱ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴۲۹۶ نفر رسیده است.

محمدی  با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۸۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان چهار نفر می‌باشد که از این تعداد یک مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است و همچنین در شبانه روز گذشته در شهرستان‌های هرسین، اسلام آباد غرب و کنگاور نیز هر کدام یک نفر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

او افزود: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۸۶ نفر رسیده است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان دوازده هزار و ۴۰۶ نفر بستری و یازده هزار و ۴۴۳ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

لازم به ذکر است همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۹۴ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.