باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰
Monday, Oct 19, 2020

دسته بندی ها :
استان ها
اختصاص هزار میلیارد تومان برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره کرمانشاه
کرمانشاه- معاون رئیس جمهور گفت: بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره کرمانشاه تا پایان سال اختصاص یافت.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰
اختصاص هزار میلیارد تومان برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت در نشست خبری که ظهر امروز بعد از جلسه شورای برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در این سفر سه موافقت نامه و ۲ اقدام سرمایه گذاری در کرمانشاه با اولویت طرح‌ها و پروژه‌هایی که امکان اتمام آن تا پایان سال وجود دارد، انجام شد.

وی افزود: ۱۷ طرح و پروژه در استان کرمانشاه با اعتبار حدود یک هزار میلیارد تومان شناسایی شد که باید نسبت به اتمام این پروژه‌ها تا پایان سال اقدام کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه به موافقت نامه طرح‌های مرتبط با واحدهای تولیدی استان اشاره کرد و تصریح کرد: ۵۲ طرح و پروژه در عرصه تولیدی استان وجود دارد که این طرح‌ها با سرمایه گذاری یک هزار و ۴۵۱ میلیارد تومانی از محل منابع دولتی و غیردولتی، ۸ هزار و ۱۱۱ فرصت شغلی را در استان کرمانشاه ایجاد می‌کند.

نوبخت با اشاره به تفاهم نامه طرح احداث ۲ هزار واحد مسکونی در استان برای محرومین، گفت: بنیاد مسکن با پشتیبانی مالی سازمان برنامه و بودجه از سوی دولت این طرح را انجام و کمیته امداد حضرت امام با اولویت نیازمندان به مددجویان تحت پوشش تحویل خواهد داد و این واحدها در کمتر از یک سال به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: در این سفر توافق نامه‌ای با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان برای توسعه شبکه دیجیتالی و زیرساخت‌های سازمان صدا و سیمای کرمانشاه به امضا رسید که مردم استان از افزایش پوشش این خدمات بهره خواهد برد.