باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱
Thursday, Jun 24, 2021

دسته بندی ها :
اقتصاد
احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین تا پایان سال 2021 - ایکس بلاکچین
تحلیلگری که دو بار به درستی سقف‌های محلی بیت کوین را تشخیص و پیش بینی کرده بود، اکنون در تلاش است تا احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین را نیز مشخص کند.
ایکس بلاک چینایکس بلاک چین
۱۰ ژوئن ۲۰۲۱
احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین تا پایان سال 2021 - ایکس بلاکچین

یک معامله‌گر و تحلیلگر بازار رمزارزها که دو بار به درستی سقف‌های محلی بیت کوین (Bitcoin) را تشخیص و پیش بینی کرده بود، اکنون در تلاش است تا احتمال ادامه روند نزولی بیت کوین را نیز مشخص کند.

این معامله‌گر رمزارز با نام مستعار دیو د ویو (Dave the Wave)، که سقوط بیت کوین را به طور دقیق از ۱۱۴۰۰ دلار به ۶۴۰۰ دلار در سال ۲۰۱۹ پیش بینی کرد و اخیراً به معامله گران در مورد روند نزولی قیمت بیت کوین قبل از سقوط اواخر ماه مه هشدار داد، در حال ارائه چشم انداز جدیدی برای این رمزارز برجسته است.

اگرچه بیت کوین در اواخر ماه مه از سقف ۶۴۰۰۰ دلار تا محدوده ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و نتوانست سطح ۴۰۰۰۰ دلار را بازیابی کند، دیو معتقد است که حرکت اصلاحی بیت کوین ممکن است پایان نیافته باشد.

دیو نمودار آشنایی را مورد توجه قرار می‌دهد که نشان می‌دهد بیت کوین برای یک سال اصلاح خواهد شد و کف آن را در حدود ۲۰۰۰۰ دلار قرار خواهد گرفت.

نمودارهای این معامله‌گر حرکت فعلی بیت کوین را با دوره‌های اصلاحی گذشته مقایسه می‌کنند، که نشان می‌دهد ممکن است بیت کوین یک روند نزولی را آغاز کرده باشد که تا اوایل سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا کند.

این معامله‌گر همچنین سطوح فیبوناچی بیت کوین را در نمودار مشخص می‌کند، که نشان دهنده مناطقی است که این دارایی احتمالاً در آن‌ها از حمایت یا مقاومت برخوردار است.

دیو یک محدوده مقاومتی کلیدی را در حدود ۴۲۰۰۰ دلار شناسایی می‌کند و محدوده‌های اصلی حمایتی بیت کوین را برای جلوگیری از سقوط بیشتر در ۳۳۰۰۰ دلار و ۲۷۰۰۰ دلار و سپس ۲۰۰۰۰ دلار و ۱۶۰۰۰ دلار رسم می‌کند.

بیت کوین در هنگام نوشتن این مقاله در روز اخیر تقریبا ۳ درصد کاهش یافته است و در حدود ۳۶۰۰۰ دلار معامله می‌شود.