باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱
Thursday, Jun 24, 2021

دسته بندی ها :
سیاست
بخشی از بی اعتمادی مردم ناشی نیامدن مسئولان میان آنان است
پردیس- معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به نقش اساسی مردم در کشور گفت: بخشی از بی اعتمادی مردم ناشی نیامدن مسئولان میان آنان است.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
۱۰ ژوئن ۲۰۲۱
بخشی از بی اعتمادی مردم ناشی نیامدن مسئولان میان آنان است

به گزارشخبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار سعید فرجیان زاده عصر پنجشنبه در رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه که در پردیس برگزار شد با اشاره به اینکه کمک‌های مومنانه سبب سربلندی ملت و کشور است اظهار داشت: این کمک‌ها راهگشای بسیاری از موارد خواهد بود همانطور که امام خمینی (ره) برای رفع محرومیت در روستاها و کمک به کشاورزان جهاد کشاورزی را تشکیل دادند.

فرجیان زاده با اشاره به اینکه امام با تکیه به مردم و بعد از پیروزی انقلاب مردم را فراخواند و اسم جمهوری اسلامی با رأی ۹۸ درصدی انتخاب شد گفت: مردم همیشه در صحنه‌های مختلف و مشکلات ریز و درشت کشور حضور داشته و پای کار آمده اند، مثلًا زمانی که منافقان اعلام جنگ مسلحانه کردند امام راحل با فراخوان و حضور مردم ضربه محکمی به منافقین زد و از کشور خارجشان کردند که همچنان شیطنت‌ها ادامه دارد اما مردم آگاه پای کار هستند همانطور که در زما ن جنگ مردم نتوانستند جنگ را به پایان برسانند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به نقش اساسی مردم در کشور افزود: در حوادث غیر مترقبه و در سیل و زلزله به خوبی دیده ایم که مردم چگونه پای کار می آیند و نظام اسلامی با اراده مردم اقتدار خود را در جهان به نمایش می‌گذارد.

وی بیان داشت: فتنه‌های سال‌های ۷۸ و ۸۸ با فراخوان راهبری و حماسه آفرینی مردم، فتنه گران را منزوی کردند زیرا مردم اساس و اصل انقلاب هستند و مردم هر زمان برای دوام انقلاب، اجرای احکام اسلام حضور پیدا کردند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید بر این که مردم با شور و شکوه پای صندوق‌های رأی حاضر شوند گفت: با انتخاب سیزدهمین رئیس جمهور شاهد تحول اساسی در نوع مدیریت کشور خواهیم بود چرا که معضلات کشور با مدیریت رفع خواهد شد.

فرجیان زاده به بی اعتمادی مردم نسبت به برخی عملکردها اشاره کرد و عنوان داشت: بخشی از بی اعتمادی مردم ناشی از عملکرد مسئولانی است که به میان مردم نیامده و ۲ سالی پشت درب‌های بسته تصمیم گرفته اند و در این راستا روحیه انقلابی می‌تواند سبب تحول آفرینی در کشور شود.

وی اظهار داشت: انتخاب اصلح و حضور باشکوه پای صندوق‌های رأی از مواردی است ه در این انتخابات از اهمیت ویژه برخوردار است چرا که حضور پرشور در انتخابات نشان می‌دهد مردم همچنان با نظام هستند و با اقتدار از نظام دفاع می‌کنند.