باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱
Thursday, Jun 24, 2021

دسته بندی ها :
جامعه
اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت های تردد خودروها؛ تا بعد از کرونا
تهران- ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: طرح محدودیت و ممنوعیت های تردد برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه داشته و مجوزهای تردد برای سفرهای ضروری از طریق فرمانداری ها صادر می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامیخبرگزاری جمهوری اسلامی
( و ۳ سایت دیگر )
۱۰ ژوئن ۲۰۲۱
اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت های تردد خودروها؛ تا بعد از کرونا

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ احمد شیرانی افزود: بر این اساس ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی و همچنین خروج خودروها با پلاک بومی از این شهرها ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد از شهرهای گروه زرد به سایر شهرهای گروه زرد بلامانع است ، اما محدودیت تردد شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: تردد خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی بار ، کالا و مسافر از این محدودیتها مستثنی هستند.

شیرانی افزود: با توجه به تغییرات رنگ بندی شهرها هموطنان قبل از سفر از آخرین وضعیت محدودیت شهرها مطلع شوند و بعد اقدام به حرکت کنند. برای اطلاع از آخرین وضعیت رنگ بندی شهرها از اطلاعیه های ستاد ملی مقابله با کرونا استفاده شود.

وی ادامه داد: تردد در محدوده دو استان تهران و البرز یکپارچه دیده شده و خودروهای با پلاک این دو استان می توانند تا آخرین نقطه این استانها تردد کنند.

ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز در این طرح توسط دوربین های شهری و جاده ای به صورت هوشمند انجام می شود.