باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
جامعه
آغاز صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های حوزه سلامت
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن از آغاز صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش‌بنیان و غیردانش‌بنیان خبر داد.
خبرگزاری ایسناخبرگزاری ایسنا
۲۷ نوامبر ۲۰۲۱
آغاز صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های حوزه سلامت
به گزارش ایسنا، دکتر حمیدرضا فرهادی با اعلام این خبر افزود: با توجه به فراهم شدن زیرساخت‌های لازم امکان صدور ضمانت‌نامه و ارائه این خدمت از سوی صندوق سلامت ثامن فراهم شده است.

فرهادی تصریح کرد: ضمانت‌نامه‌های صادر شده شامل شرکت در مناقصه و مزایده و ارجاع فرآیند کار، حسن انجام تعهدات مرتبط با اجرای قرارداد، حسن انجام کار، پیش‌پرداخت و تعهدپرداخت امکان‌پذیر است.

 وی درباره شرایط صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق سلامت ثامن، گفت: با توجه به شرایط اکوسیستم دانش‌بنیانی کشور، متناسب با ریسک‌های شناسایی شده در صدور انواع ضمانت‌نامه، درصد کارمزد و وثایق دریافتی متفاوت خواهد بود.

فرهادی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه مبلغ کارمزد دریافتی صندوق سلامت ثامن نسبت به کارمزدهای متداول دریافتی در سیستم‌های بانکی بسیار کمتر است، گفت: در اخذ وثایق دریافتی از متقاضیان حداکثر همکاری را خواهیم داشت.

مدیرعامل صندوق سلامت ثامن با بیان اینکه ضمانت‌نامه‌های صندوق در مدت کمتر از یک هفته صادر می‌شود، گفت: بر همین اساس اولین ضمانت‌نامه‌ صندوق با ماهیت تعهد پرداخت برای یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان صادر شد.

به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن، شرکت‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به وبگاه صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن به نشانی www.srtf.ir درخواست صدور ضمانت‌نامه را ثبت کنند.

انتهای پیام