باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
شنبه ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱
Saturday, Oct 16, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
اختصاص ۵۰ میلیارد تومان وام برای تکمیل پروژه کمربندی دورود
دورود- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان وام برای تکمیل پروژه کمربندی شهر دورود خبر داد.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
۱۳ اکتبر ۲۰۲۱
اختصاص ۵۰ میلیارد تومان وام برای تکمیل پروژه کمربندی دورود

حسین گودرزی در گفت و گو باخبرنگار مهر با اشاره به اختصاص ۵۰ میلیارد تومان وام برای تکمیل کمربندی دورود از طریق بانک توسعه تعاون اظهار داشت: این امر با صدور مجوز تضمین سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: با این ابلاغ، ۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل کنار گذر دورود به صورت وام از سوی بانک توسعه تعاون در اختیار شرکت مادر تخصصی راههای کشور قرار می‌گیرد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کمبود شدید اعتبارات عمرانی دولت، که دلیل عمده تأخیر بلند مدت در اجرای پروژه‌های عمرانی شده است، در یک سال گذشته برای پروژه‌های کمربندی، فاضلاب دورود و جاده ازنا - شازند به ساز و کار ماده ۵۶، یعنی گرفتن وام از بانک‌ها و تضمین بازگشت اصل و سود آن از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اقدام کرده‌ایم.

گودرزی ادامه داد: در این راستا ۵۰ میلیارد برای تکمیل کمربندی دورود نهایی و ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه با نهایی شدن مجموعه اعتبارات این سه پروژه تنها در یک ماه گذشته، چندین جلسه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشته‌ایم گفت: در آینده نزدیک بخش‌های دیگر ین اعتبارات نهایی و ابلاغ خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در موقعیت فعلی که دولت در تنگنای شدید مالی است، امید چندانی به تأمین بودجه عمرانی نباید داشت، در این راستا استفاده از این ساز و کار سریع‌ترین روش تأمین اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.