باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
سه‌شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰
Tuesday, Oct 27, 2020

دسته بندی ها :
استان ها
۱۷ طرح عمرانی نیمه‌تمام استان کرمانشاه تا پایان دولت تکمیل می‌شود
گروه استان‌ها- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 17 طرح عمرانی نیمه‌تمام در استان کرمانشاه با 1000 میلیارد تومان اعتبار تا پایان دولت به اتمام می‌رسد.
خبرگزاری تسنیمخبرگزاری تسنیم
۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰
۱۷ طرح عمرانی نیمه‌تمام استان کرمانشاه تا پایان دولت تکمیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمدباقر نوبخت امروز در حاشیه سفر به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز تفاهم نامه‌هایی در استان کرمانشاه منعقد و برنامه‌‌ریزی‌هایی انجام  شد که یکی از آن‌ها مربوط به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام استان تا پایان امسال بود.

وی عنوان کرد: 17 طرح عمرانی نیمه‌تمام به ارزش سرمایه‌گذاری 1000 میلیارد تومان در استان کرمانشاه شناسایی شده که نسبت به تامین آن اقدام می‌شود.

نوبخت با اشاره به راه‌اندازی 52 طرح تولیدی در استان گفت: قرار شد 1451 میلیارد تومان از منابع دولتی و غیردولتی برای این طرح‌ها پرداخت شود تا این 52 طرح که 8111 فرصت شغلی ایجاد می‌کنند به اتمام برسند.

وی افزود: مقرر شده 2000 واحد مسکونی در این استان احداث شود که بنیاد مسکن با پشتیبانی مالی از سوی دولت انجام می‌دهد و مدیرکل کمیته امداد با اولویت بین مددجویان توزیع خواهد کرد که در کمتر از یکسال انجام می‌شود. 

نوبخت بیان کرد: برای توسعه شبکه دیجیتالی و زیربنایی صدا و سیما نیز تفاهم‌نامه‌ای به ارزش 47 میلیارد تومان به منظور افزایش پوشش در استان منعقد شد.

وی گفت: این تفاهم‌نامه‌ها و طرح‌ها هدیه‌ دولت به مردم استان است و آرزو دارم برای مردم استان مبارک باشد.

انتهای پیام/832/ ت