باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱
Thursday, Jun 24, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
شناسایی کارگاه تولید سلاح‌های غیرمجاز در قزوین
فرمانده انتظامی استان از شناسایی وانهدام کارگاه تولید سلاح‌های غیرمجاز و دستگیری یک نفر در این خصوص در قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
( و ۲ سایت دیگر )
۱۱ مهٔ ۲۰۲۱
شناسایی کارگاه تولید سلاح‌های غیرمجاز در قزوین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ماموران انتظامی شهرستان قزوین با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت کارگاه تولید سلاح‌های غیرمجاز در شهر قزوین مطلع و موضوع شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات و بررسی‌های انجام شده محل مورد نظر شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی ماموران انتظامی در یک اقدام غافلگیرانه یک متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان داشت: در بازرسی صورت گرفته از مکان مورد نظر، ۱۰ قبضه انواع کلت جنگی، ۹ قبضه میله خودنویسی، ۴ قبضه انواع سلاح شکاری و ۴ قبضه سلاح بادی، ۱۷ تیغه انواع خشاب فلزی جنگی، یک عدد غلاف سرنیزه، ۳۴ عدد لوله فلزی، ۳۲ عدد قنداق چوبی، ۱۲ عدد روکش چوبی (بچه قنداق)، ۲۵ عدد فشنگ شکاری و تعداد ۲۵۰ عدد انواع فشنگ شکاری کشف و ضبط شد.

سردار ابراهیمی تصریح کرد: سلاح‌های کشف شده غیراستاندار و خطر ساز بوده است که با ورود به موقع پلیس و انهدام کارگاه از وقوع حوادث ناگوار بعدی جلوگیری به عمل آمد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد.