باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
جمعه ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱
Friday, Sep 24, 2021

دسته بندی ها :
فرهنگ
سفر مسئولان قطر به جزیره کیش
مسئولان قطر برای بازید از ظرفیت‌های اقتصادی، گردشگری و ورزشی کیش به این جزیره سفر می‌کنند.
خبرگزاری صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
( و ۲ سایت دیگر )
۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۲۱
سفر مسئولان قطر به جزیره کیش

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، کارگروه هماهنگی و پیگیری مسائل جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سازمان منطقه آزاد کیش، با هدف برنامه ریزی و بازدید مسئولان قطری از ظرفیت‌های ورزشی و گردشگری جزیره کیش، برگزار شد.

معرفی ظرفیت‌های ورزشی و گردشگری جزیره کیش به عنوان مقصد برگزاری اردو‌های تدارکاتی در سفر مسولان قطری به این منطقه می‌تواند در ترغیب و جذب گردشگران و شرکت کنندگان که در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور دارند؛ تاثیر گذار باشد.

با توجه به شرایط آب و هوای کیش و قطر، ایجاد ظرفیت‌های حمل و نقل، اقامت گردشگران، صدور ویزای فرودگاهی و ارائه خدمات با کیفیت و ارزان قیمت از ویژگی‌های بارز جزیره کیش محسوب می‌شود و این منطقه می‌تواند میزبان هواداران تیم‌ها و گردشگران ورزشی در این رویداد مهم باشد.

همچنین مناطق آزاد کشور از فرصت ارزشمندی برای بهره مندی از این رویداد مهم برخوردارند و با آماده سازی و انجام مطالعات برندینگ جزیره کیش، این منطقه می‌تواند در شمار جزایر شناخته شده برای گردشگران سراسر دنیا قرار گیرد.

صنعت گردشگری منطقه آزاد کیش یک اولویت مهم و توریسم ورزشی نیز بهترین شاخص گردشگری برای کشور محسوب می‌شود.

ناصر آخوندی، معراج نادری فصیح، خسرو نشان، سعید پورعلی، علی عرب، عبدالنبی شرفی، عزیزاله فرضی پور، محسن قریب، رحمان سادات نجفی و مسیح الله صفا اعضای کار گروه هماهنگی و پیگیری مسائل جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستند.