باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
دوشنبه ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۲
Monday, Jan 24, 2022

دسته بندی ها :
استان ها
مزایده ۶۴ واحد تولیدی در مازندران جلوگیری شد
ساری- رئیس کل دادگستری مازدنران از توقف عملیات و جلوگیری از مزایده ۶۴ واحد تولیدی در استان با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی خبر داد.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
( و ۱ سایت دیگر )
۲۵ نوامبر ۲۰۲۱
مزایده ۶۴ واحد تولیدی در مازندران جلوگیری شد
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام صادق اکبری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۲ پرونده واحد تولیدی به ستاد اقتصاد مقاومتی ارجاع شده است که از این تعداد ۹۱ پرونده رسیدگی و تاکنون مشکلات و موانع ۶۴ واحد تولیدی برطرف شد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران درادامه اظهار داشت: دستگاه قضائی استان به نوبه خود تمام تلاش و اهتمام خود را برای حمایت از تولید و رفع موانع و مشکلات پیش روی تولید کنندگان می‌کند وهرچه بخش تولید در استان فعال‌تر باشد به همان میزان رونق اشتغال در مازندران افزایش پیدا می‌کند و این امر در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه و سالم سازی آن بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: امیدواریم در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مانع زدایی ازمسیر تولید، شاهد توسعه تولید و اشتغال و شکوفایی اقتصادی در استان مازندران باشیم، دستگاه قضائی استان نیز از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل خود برای سرمایه گذاری‌های سالم و مشروع که چرخ‌های تولید استان را به حرکت در می‌آورند حمایت و در مقابل با فساد اداری و رانت خواری برخورد قاطعانه می‌کند.