باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۰۵ اوت ۲۰۲۱
Thursday, Aug 05, 2021

دسته بندی ها :
سیاست
پیام تبریک دبیر شورای امنیت کشور به مناسبت روز ارتش
دبیر شورای امنیت کشور با تبریک روز ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اقتدار و توانمندی، در کنار مردم، سدی محکم و استوار در مقابل دشمنان بوده و همچنان در صحنه های دفاع، بازدارندگی و خدمت رسانی دوشادوش سایر نیروهای مسلح، درحال مجاهدت است.
خبرگزاری ایسناخبرگزاری ایسنا
( و ۱ سایت دیگر )
۱۸ آوریل ۲۰۲۱
پیام تبریک دبیر شورای امنیت کشور به مناسبت روز ارتش

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت کشور، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و دبیر شورای امنیت کشور در آستانه روز ارتش در پیامی این روز را به فرماندهان و نیروهای خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت.


متن کامل پیام دبیر شورای امنیت کشور بدین شرح است:

"وَإِنَّ جُنْدَنَا لَهُمُ الْغَالِبُونَ"
 ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقاطع حساس این مرز و بوم با اقتدار و توانمندی، در کنار مردم، سدی محکم و استوار در مقابل دشمنان بوده و همچنان در صحنه های دفاع، بازدارندگی و خدمت رسانی دوشادوش سایر نیروهای مسلح، در حال مجاهدت است. 

ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به مقام معظم رهبری فرمانده معظم کل قوا و فرماندهان، ارتشیان جان بر کف و مردم عزیز، از همراهی و همکاری مؤثر و راهگشای ارتش با مجموعه دستگاه های عضو شورای امنیت کشور و در روند حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور، تقدیر و از خداوند متعال برای همه سربازان جان نثار میهن اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

ذوالفقاری- معاون امنیتی و انتظامی و دبیر شورای امنیت کشور

انتهای پیام