باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
جمعه ۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۱
Friday, Jul 23, 2021

دسته بندی ها :
جامعه
تامین امنیت انتخابات بر مبنای اطلس امنیتی
حوزه/فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: اطلس امنیتی کشور از سوی ناجا طراحی شد و مورد تایید شورای امنیت کشور قرار گرفت و تا این اواخر نیز تغییراتی در آن حاصل شد و مبنای کار قرار گرفت و مبنایی برای تقسیم نیروها در انتخابات بود.
خبرگزاری حوزهخبرگزاری حوزه
۲۲ ژوئن ۲۰۲۱
تامین امنیت انتخابات بر مبنای اطلس امنیتی

به گزارش خبرگزاری حوزه از یاسوج، سردار حسین اشتری در دیدار نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: همواره در راستای ماموریت‌های ناجا حمایت نمایندگان ولی‌فقیه را به همراه داشته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ادامه داد: فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد همواره پای کار بوده و برای نمونه دیدیم در زلزله سی‌سخت هیچگونه مشکل ناامنی به وجود نیامد.

وی گفت: در انتخابات آمادگی لازم به وجود آمد و برآورد این بود که ممکن است تنش‌هایی در انتخابات شهر و روستا وجود داشته باشد که با آمادگی کامل مدیریت شد و مشکل خاصی به وجود نیامد. البته همکاران ما هم خویشتنداری کردند هر چند تعدادی از همکاران صدمه دیدند.

اشتری در ادامه افزود: در بحث انتخابات نیروی انتظامی از دی ماه سال گذشته کار خود را آغاز کرد و تحت عنوان قرارگاه انتظامی امام علی(ع) مسئولیت امنیت انتخابات را بر عهده گرفت.

اشتری گفت: اطلس امنیتی کشور از سوی ناجا طراحی شد و مورد تایید شورای امنیت کشور قرار گرفت و تا این اواخر نیز تغییراتی در آن حاصل شد و مبنای کار قرار گرفت و مبنایی برای تقسیم نیروها در انتخابات بود.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به اینکه احتمال تحرکات عوامل خارجی و همچنین ضد انقلاب می رفت، اما هیچ گونه مشکلی پیش نیامد و رهبری معظم در پیام خود از دست اندرکاران امنیت انتخابات قدردانی کردند که این از هر چیزی برای ما بالاتر و مهم‌تر است.

اشتری ادامه داد: در موضوعات مختلف از جمله کرونا نیروی انتظامی پیشتاز بود  و تحت قرارگاه امام رضا علیه السلام با ابلاغ ستاد کل این کار را انجام می‌دادیم. در حوزه بهداشت و خدمات‌رسانی و ایجاد امنیت کارهای خوبی توسط ناجا صورت گرفت که امیدواریم همواره در خدمت مردم باشیم.

اشتری خاطرنشان کرد: پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها نیاز به تعمیر و ترمیم و ساختمان جدید دارند اگر خیرین و مسئولان پای کار بیایند بخشی حل می‌شود و ما نیز به تعهدات خود عمل خواهیم کرد زیرا حق این مردم امنیت است. 

انتهای پیام/