باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
یکشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۱
Sunday, Apr 18, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
دومین اجلاس برندسازی در صنعت املاک و مستغلات برگزار شد
اجلاس برند سازی در صنعت املاک و مستغلات با همکاری امارات روز پنج شنبه ۱۴ اسفند در سالن همایش های کتابخانه ملی برگزار شد.
خبرگزاری مهرخبرگزاری مهر
۶ مارس ۲۰۲۱
دومین اجلاس برندسازی در صنعت املاک و مستغلات برگزار شد

به گزارش بازرگانیخبرگزاری مهر، جواهر غافلی مدیر عامل گروه باتاب اندیش با ابراز خرسندی از رضایت شرکت کنندگان این صنف در دومین اجلاس برند سازی گفت: گروه باتاب برگزاری اجلاس‌های بین المللی مدیریت املاک و مستغلات را بر عهده گرفته است. اجلاس اول با کشور ترکیه در خصوص فروش آنلاین و موفقیت در زمینه دیجبتال مارکتینگ برگزار شد.

غافلی در ادامه اظهار داشت: اجلاس امروز با همکاری کشور امارات در حوزه برند سازی در صنف املاک و مستغلات با سخنرانی اساتید مجرب بین المللی همچون اساما سالم و ناتالیا ویکتورونا برگزار شد.

در این اجلاس به مباحثی همچون مقایسه برندسازی در کشورهای مختلف، استراتژی مربوط به سود مالی و پرسونال برندینگ اشاره شد.

مدیر عامل گروه باتاب تاکید کرد: در این اجلاس پنل موفقیت را به منظور اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران برتر این صنف به برنامه اضافه کردیم تا یک شبکه ارتباطی بین کارآفرینان برتر این حوزه ایجاد کنیم.

غافلی در انتهای سخنان خود به سومین اجلاس بین المللی بعدی اشاره کرد و گفت: سومین اجلاس مدیریت املاک و مستغلات را با همکاری کشور کانادا و آموزش‌های اساتید بین المللی در این زمینه برگزار می‌کنیم و انشالا اجلاس‌های مشترک با اروپا را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده وخبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.