باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
یکشنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۱
Sunday, Apr 18, 2021

دسته بندی ها :
استان ها
نتایج اولین روز مسابقات هندبال نوجوانان پسر کشور در اصفهان
نتایج اولین روز مسابقات هندبال نوجوانان پسر کشور دراصفهان اعلام شد.
نتایج اولین روز مسابقات هندبال نوجوانان پسر کشور در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان، در اولین روز مسابقات تیم‌های پیشگامان سولدوز و پارس شهرکرد به تساوی ۲۴ بر ۲۴ رضایت دادند. میعاد دشستان با نتیجه ۲۸ بر ۱۴ استاد سازه مشهد را مغلوب کرد، ولیعصر کرمان با نتیجه ۲۴ بر ۱۸ کرمانشان را شکست داد، پیشگامان یزد با نتیجه ۳۲ بر مقابل ۱۰ ذوب آهن اصفهان به پیروزی رسید، کردستان با نتیجه ۱۷ بر ۲۰ مغلوب صنعت مس کرمان شد، سپاهان با نتیجه ۳۱ بر ۲۰ فرازبام خائیز ب را مغلوب خود کرد و فراز بام خائیز الف هم با نتیجه ۳۰ بر ۱۳ پیشگامان اصفهان را شکست داد.
این رقابت‌ها با حضور ۱۸ تیم در چهار گروه در سالن‌های شهید سجادی، شهید بهشتی و ملت اصفهان تا ۲۲ اسفند ادامه دارد.
بر اساس قرعه کشی در گروه الف تیم‌های پیشگامان سولدوز، اشتاد سازه مشهد، میعاد دشستان، پارس شهرکرد و شهرزاد لارستان، در گروه ب تیم‌های کرمانشاه، ذوب آهن، پیشگامان یزد و ولیعصر کرمان، در گروه ج تیم‌های فراز بام خائیز ب، کردستان، صنعت مس کرمان و فولاد مبارکه سپاهان و در گروه د: تیم‌های پیشگامان اصفهان، شاپرک پاساگارد فارس، آذربایجان شرقی، فراز بام خائیز الف و آکادمی شهرکرد با هم رقابت می‌کنند.
این رقابت‌ها امروز و فردا در اصفهان ادامه دارد ومرحله حذفی و ضربدری مسابقات روز چهارشنبه و پنجشنبه در سالن شهید سجادی برگزار خواهد شد.