باخبرانباخبران
( نسخه بتا )
پنجشنبه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱
Thursday, Jun 24, 2021

دسته بندی ها :
ورزش
تغییر سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری؛ سناریو یا حاشیه!
اخراج و تغییر سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در شرایطی اتفاق افتاد که حدود چهار هفته تا پایان لیگ برتر باقی مانده است.
خبرگزاری تسنیمخبرگزاری تسنیم
۱۰ مهٔ ۲۰۲۱
تغییر سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری؛ سناریو یا حاشیه!

مینا بارانی، سرمربی سابق تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: طبق آنچه در قرارداد من نوشته شده بود باید تیم را به مرحله پلی آف می‌آوردم که این اتفاق افتاد و تیم ما به این مرحله راه یافت. با این تفاسیر سایپا هم باید مربی خود را عوض کند چون این هفته شکست خورده است!

بارانی در ادامه صحبت‌های خود به شرایط خاص حاکم در این تیم اشاره کرد و افزود: سرپرست تیم با چند بازیکن صحبت کرده و نمی‌دانم در آن جلسه چه چیزهایی گفته شده است که در مرحله نهایی تیم ما مثل تیم دسته سومی برابر هیئت خراسان رضوی بازی کرد.

وی ادامه داد: قرارداد بازیکنان تا دیروز داده نشده بود، اما بعد از اخراج من 40 درصد از مبالغ قراردادشان به آنها پرداخت شد.

سرمربی سابق ملی حفاری همچنین با بیان انجام کارهای سرپرست در مدتی که وی به کرونا مبتلا شده بود، اظهار داشت: هماهنگی سالن و بازیکنان و کارهایی که برعهده سرپرست را من انجام دادم اما خانم سرپرست در جریان بازی کارهای فنی که وظیفه من بود را انجام می‌داد.

وی در پایان یادآور شد: به خاطر احترام به باشگاه خیلی صبوری کردم اما وقتی باشگاه به من بی احترامی می‌کند مجبورم سکوتم را بشکنم. متاسفانه دست‌هایی پشت پرده برای برکناری من وجود داشت.

درعین حال سالار محمدنیا، مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: کمیته فنی ملی حفاری با توجه به نتایجی که سرمربی تیم در مرحله نهایی کسب کردند، چنین تصمیمی گرفت، چون تیم به شوک نیاز داشت.

وی افزود: تیم در مرحله گروهی با صدرنشینی به مرحله نهایی راه یافت اما در این مرحله سرمربی تیم به مسائل حاشیه‌ای بیشتر از مسائل فنی توجه می‌کرد و متاسفانه مصاحبه‌های غیرضروری و حاشیه ساز انجام می‌داد که  در نهایت کمیته فنی تصمیم گرفت به تیم شوک وارد کند و از خانم بارانی دعوت کرده و از ایشان تقدیر و تشکر کردیم.

مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز درباره اظهارات زیبا بارانی خاطرنشان کرد: این صحبت‌ها ناشی از تفکرات خانم بارانی است. ایشان به مسائل حاشیه‌ای بیشتر توجه می‌کند. اصلا سناریویی نبوده و ایشان روز قبل تمرین می‌کرد. چه سناریویی؟ اگر سناریو بود قبلا به ایشان اعلام می‌شد.

وی درباره مربی جدید تیم و اینکه در چهار هفته پایانی ممکن است عواقب خوبی برای تیم نداشته باشد، اظهار داشت: فروزان سلیمانی پیش از این مربی تیم بوده است و اکثر بازیکنان را می‌شناسد و از این تیم اطلاعات کامل دارد.

انتهای پیام/